KONST / Litografier / Färglitografi 12433540
nr 1243 3540
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/275. Motivet: 50x45 cm
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:50:19
25/3 14:39:59